Informace k výtvarnému oboru

Základní umělecká škola Vrané nad Vltavou – odloučené pracoviště v Davli

Otevře pro školní rok 2020/2021 výtvarný obor.

Škola může přijmout pouze 16 žáků. Bude se jednat o dvě skupiny po osmi žácích.

Skupiny budou smíšené.

Výuka bude probíhat pravidelně ve čtvrtek. A to v blocích 135 minut. /tři vyučovací hodiny)

Orientační rozvrh:

1. skupina 13.00-15.15 hod.
  2. skupina 15.30-17.45 hod.

Žáci budou vybíráni na základě přijímací talentové zkoušky.

Talentová přijímací zkouška proběhne první týden v září, ve čtvrtek 3. 9. 2020 14.00-16.00 hod.

Podrobné informace najdete: Doplňkové talentové přijímací zkoušky 2020/2021

Výtvarný obor v Davli povede:

MgA. Veronika Hrozinková

Vystudovala Výtvarnou školu Václava Hollara (propagační grafika), Vyšší odbornou školu filmovou- Zlín (animace) a Vysokou školu umělecko- průmyslovou (filmová a TV grafika). Její animované filmy se dostaly na mezinárodní filmové festivaly a do českých kulturních center, doprovázely různé taneční a hudební projekty, spolupracovala s ČT. Věnuje se také grafické práci a ilustracím.

Jako lektorka filmových a výtvarných kurzů působila v HAFstudiu, v Řevnicích, při  mezinárodních loutkových workshopech Teatrotoč Puppets in Prague, dále ve Štěchovicích, Vraném a na Zbraslavi.