Úspěchy školy

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

V ZUŠ Řevnice se konal 14. ročník regionální výtvarné a literárně dramatické soutěže – LESNÍ BYTOSTI A SKŘÍTCI

Soutěže se zúčastnili žáci naší ZUŠ s těmito výsledky:

I.kategorie

Natali Sofie Hejtmánková – 1.místo – fotografie

II.kategorie

Anna Kolesová – 1.místo – fotografie

Mariana Hanáková – 1.místo – fotografie

Jakub Kollinger – 1.místo – fotografie

Rozárie Stolínová – 2.místo – fotografie

Anna Mošovská – 2.místo – fotografie

Daniela Bostanelová – 3.místo – fotografie

III.kategorie

Jiřina Delenská – 3.místo – prostorová tvorba

Jiří Neuman – 3.místo – prostorová tvorba

Anna Pokorná Shanti – 3.místo – prostorová tvorba

Marie Hrozinková – 3.místo – prostorová tvorba

Jakub Komárek – 3.místo – prostorová tvorba

Ema Roubalová – 3.místo – prostorová tvorba

Ema Piskáčková – 3.místo – prostorová tvorba

Nela Kaštovská – 3.místo – prostorová tvorba

Anna Kodymová – 3.místo – prostorová tvorba

IV.kategorie

Denisa Maršálková – 1.místo – prostorová tvorba

Adéla Kourová – 3.místo – prostorová tvorba

Ema Hrubá – 3.místo – prostorová tvorba

Dora Olšovcová – 3.místo – prostorová tvorba

Miroslav Šálek – 2.místo – fotografie

Naší škole bylo uděleno čestné uznání za práci s dětmi – kolekce masek.

 

V letošním školním roce se naši žáci účastnili soutěže v sólovém a komorním zpěvu, ve hře na bicí nástroje, ve hře na dechové nástroje.

Soutěž v sólovém a komorním zpěvu:

1. místa a postup do krajského kola soutěže:

Adéla Ohrisková, Kateřina Knéblová a Ema Vítková

2.místa: Laura Peterová, Zuzana Vocetková

3.místa: Rozálie Doubková, Julie Truhlářová, Veronika Vratná, Karolína Hejlová

Čestné uznání I. : Oleksandra Stetsiuk

Krajské kolo soutěže:

3.místo: Adéla Ohrisková

Diplom za účast: Due gatti – Kateřina Knéblová, Ema Vítková

Soutěž ve hře na bicí nástroje:

1. místa a postup do krajského kola soutěže:

Vojtěch Křeček, Štěpán Hampl, Maxim Kuryljak

Krajské kolo soutěže:

3.místo: Vojtěch Křeček  Čestné uznání I.: Maxim Kuryljak

Soutěž ve hře na dechové nástroje:

1. místo okresního kola soutěže Dobřichovice :

Zuzana Svrčková (hra na zobcovou flétnu)

3.místa : Daniela Slabá, Hynek Kraus (hra na zobcovou flétnu)

Čestné uznání I.: Tereza Hůrková (hra na zobcovou flétnu)

1. místo okresního kola soutěže Řevnice, postup do krajského kola, absolutní vítěz:

Daniel Vrbovec (hra na příčnou flétnu)

2. místo – Ema Púllová (hra na saxofon)

3. místo – Anna Kordíková (hra na příčnou flétnu)

Krajské kolo soutěže:

1.místo – Daniel Vrbovec



Taneční soutěž:

Zlaté pásmo, postup do krajského kola:

Jakub Dvořák, Marie Holeňová, Oliver Krupa, Rozálie Kurfürstová, Anežka Látalová, Róza Látalová, Lukáš Navrátil, Tereza Pecinová, Julie Ryšavá (3. a 4. ročník)

V krajském kole soutěže, které se konalo 27.4. ve Slaném, žáci obsadili krásné Stříbrné pásmo a současně dostali zvláštní ocenění za plynulost a citlivost v tanci.

VIA MUSICA AD BEATUM – Soutěž ve hře na klasickou kytaru:

Diplom za účast – Eduard Kuryljak

Děkujeme všem za reprezentaci školy.

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

V letošním roce jsme měli výstavu „Příběhy země“ v regionálním muzeu v Jílovém u Prahy.

Děkujeme všem našich žákům, kteří zde vystavovali!

Michaela Bocková
Tobiáš Boček
Michael Bouška
Vojtěch Branšovský
Nikola Černá
Ella Dobiášová
Kristýna Dolejšová
Mikuláš Hanák
Magdaléna Hanáková
Mariana Hanáková
Zuzana Havelková
Martina Havlová
Jan Hlaváček
Karel Hlaváček
Julie Hlaváčková
Klára Horová
Ema Antonie Horská
Adéla Houdková
Barbora Houdková
Matyáš Hypš
Jakub Karbus
Tereza Karbusová
Nela Kiliánová
Sabina Kiliánová
Eliška Kleknerová
Anna Kolesová
Barbora Kolesová
Jakub Kollinger
Anna Kollingerová
Tereza Krákorová
Róza Látalová
Adéla Macourková
Klára Macháčková
Daniela Martínková
Laura Maštalířová
Klára Meluzinová
Julie Miholová
Jan Mojdl
Karla Müllerová
Marta Musilová
Alexandra Mydlářová
Anna Neumanová
Eliška Nováková
Adéla Ohrisková
        Aneta Ondrová
Viktorie Pašková      
Natalie Pentel
Ema Púllová
Ráchel Rabiňáková   
Běla Romová
Evelína Řízková
Agáta Sidorová
Vojtěch Stolín
Rozárie Stolínová
Nicole Svejkovsky
Samuel Petr Svoboda
Tea Svobodová
Tereza Šindelářová
Tony Tengler
Zuzana Tenklová
Ondřej Typlt
Tereza Vánišová
Adéla Vargová
Adéla Vávrová
Tomáš Vitásek
Michaela Vítková
Laura Vlková
Linda Vnuková
Adéla Vodárková
Amélie Vopičková
Nikola Vosková
Jozefína Zajíčková
David Žirovnický

V letošním školním roce se také zúčastnili naši žáci třináctého ročníku regionální výtvarné soutěže v ZUŠ Řevnice na téma Džungle.  

Děkujeme všem za reprezentaci školy.

1. kategorie: Viktorie Brachtlová – 2. místo
2. kategorie: Lucie Dálková – 1. místo
2. kategorie: Theodora Křížová – čestné uznání
3. kategorie: Nikol Lešnerová – 2. místo
3. kategorie: Amálie Matiasová – čestné uznání
3. kategorie: Shanti Pokorná – čestné uznání
3. kategorie: Amálie Pelikánová – čestné uznání
4. kategorie: Barbora Langley – čestné uznání

ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

V letošním školním roce máme první úspěchy našich žáků ve hře na klavír a ve hře na kytaru. Žáci ze školního kola postupují do okresního kola. Krásné obrázky na diplomy namalovali žáci VO.

Diplomy k nahlédnutí zde:

 Diplom klavír

Diplom – kytara

Výsledky okresního kola „Hra na kytaru“

3. místo Marek Svoboda II. kategorie

3. místo Anna Neumanová III. kategorie

2. místo Martin Rom IV. kategorie

1. místo Filip Vrbovec V. kategorie

1. místo Daniel Vrbovec VII. kategorie /postup do krajského kola/

Výsledky okresního kola „Hra na klavír“

2. místo Laura Peterová 0. kategorie

3. místo Sofie Pětvalská I. kategorie

2. místo Helena Procházková II. kategorie

2. místo Eliška Dvořáková II. kategorie

2. místo Martha Künzelová II. kategorie

3. místo Marie Hrozinková III. kategorie

3. místo Anna Pentel III. kategorie

Anita Břicháčková IX kategorie /čestné uznání/

Ocenění ve 12. ročníku regionální výtvarné soutěže „Moje místo“      (Řevnice)

  1. kat.   Anna Jirková       čestné uznání   plošná tvorba
  2. kat.   Hynek Kantor      čestné uznání   plošná tvorba
  3. kat.   Eliška Ederová    čestné uznání   plošná tvorba
  4. kat.   Valérie Prošková čestné uznání   plošná tvorba

  5. kat.   Sofie Prošková                 1. místo                plošná tvorba
  6. kat.   Matěj Záhora                    2. místo                plošná tvorba
  7. kat.   Matěj Záhora                    2. místo                počítačová grafika
  8. kat.   Sofie Pětvalská                čestné uznání       počítačová grafika

 

Školní rok 2018/2019

Krajské kolo soutěže žáků zuš České republiky vyhlášené MŠMT ČR pro školní rok 2018/2019 v přehlídce ve sborovém zpěvu

Cena stříbrné pásmo – sbor Euphonia

Okresní kolo soutěže žáků zuš České republiky vyhlášené MŠMT ČR pro školní rok 2018/2019 v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Druhá cena soubory zobcových fléten – DUO – Anna Kordíková, Ema Půllová

Druhá cena soubory příčných fléten – DUO – Petra Jakabovičová, Eliška Šedová

 

Soutěž základních uměleckých škol, na jarním kytaroklání, v Dolních Břežanec, školní rok 2018/2019

Tina Štěrbová – 1. Místo v kategorii IV, z Vraného

Anna Neumanová – 2. Místo v kategorii II, z Vraného

Daniel Vrbovec – 2. Místo v kategorii IV, z odloučeného pracoviště v Jílovém u Prahy.

 

 

Nadcházející akce

  1. Výstava – výtvarný obor Jílové

    27 května @ 18:00 - 23 září @ 18:00